Co na odkwaszenie organizmu?

Odkwaszanie organizmu to proces, który powinien być realizowany regularnie. W przeciwnym wypadku może dojść do poważnych konsekwencji zdrowotnych ze szczególnym uwzględnienie dysfunkcji całego układu pokarmowego.

Optymalne pH organizmu
Poprzez równowagę kwasowo-zasadową rozumie się pH wynoszące od 7,35 do 7,45. Takie pH jest gwarancją optymalnej pracy układu trawiennego i powinno stanowić cel każdej jednostki. W przypadku zbyt dużej kwasowości lub zasadowości może dojść do poważnych zaburzeń w pracy układu trawiennego.

Co na odkwaszenie organizmu? – Domowe sposoby.
Odkwaszanie organizmu to proces, który bez wątpienia można określić mianem wymagającego. Wszak, każdego dnia należy stosować receptury, które nie należą do najsmaczniejszych. Poniżej prezentujemy kilka sprawdzonych receptur pozwalających osiągnąć równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

  1. ¼ łyżeczki sody oczyszczonej + 250 mililitrów wody niegazowanej źródlanej + 2 łyżeczki octu jabłkowego.
  2. ¼ łyżeczki sody oczyszczonej + sok z limonki + 150 ml wody.
  3. sok z jednej cytryny + sok z jednej limonki + 1 łyżka octu jabłkowego + 200 ml wody.

Jak nietrudno się domyślić, powyższe mikstury nie są zbyt smaczne. Istnieją jednak alternatywne rozwiązania, których skuteczność jest równie wysoka.

Spirulin Plus na odkwaszenie organizmu
Efektywną metodą odkwaszająca organizm jest suplementacja Spirulin Plus. To rozwiązanie skuteczne, w pełni naturalne i przede wszystkim bezpieczne.

Spirulin Plus to kompozycja naturalnych składników, między innymi: mniszka lekarskiego, spiruliny i chlorelli. Sprawdzony, przebadany klinicznie produkt stanowi znacznie wygodniejszą alternatywę dla domowych, niesmacznych mikstur.

Konsumenci wybierający Spirulin Plus chwalą sobie szybkość działania (już jednomiesięczna kuracja może przywrócić równowagę kwasowo-zasadową), pełne bezpieczeństwo (brak skutków ubocznych) oraz wygodę stosowania (jedna kapsułka dziennie).

A Ty drogi czytelniku, z jakich metod odkwaszania organizmu korzystasz? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod tym artykułem.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *