Acai Berry i jej pro-zdrowotne właściwości

acaiberryRośnie na terenach Ameryki Południowej. Przez tubylców znana od dawien dawna. W Europie – od kilku dekad. O czym mowa? Oczywiście o Acai Berry, która z każdym kolejnym rokiem zyskuje coraz większą popularność także na starym kontynencie.

Acai Berry i ich pro-zdrowotne właściwości

Jagody Acai to owoc, który w Ameryce Południowej wykorzystywany jest od wielu lat w leczeniu i usprawnianiu pracy serca oraz jelit. Stanowi również doskonałe lekarstwo na raka (hamuje wzrost komórek rakowych). Jest także swoistym antidotum na starzenie – skutecznie walczy z wolnym rodnikami.

W Europie Acai Berry znane jest jednak z innej właściwości, a mianowicie – wspomagania procesów odchudzania.

Nadwaga to problem, który coraz mocniej dotyka stary kontynent. Medycy w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań odkryli właściwości odchudzające w tym owocu. Acai z miejsca stała się prawdziwym hitem wśród suplementów odchudzających.

Duża popularność to wynik zawartości błonnika (16g w 100g produktu). Stanowi on gwarancję efektu:

  • sytości
  • braku apetytu
  • regulacji metabolizmu
  • oczyszczenia jelit

Błonnik zawarty w jagodzie Acai działa szybko i efektywnie. Według różnych szacunków i opinii, osoby odchudzające się (wykonujące trening i dietę) schudły w asyście Acai Berry nawet kilka kilogramów w ciągu każdego miesiąca. Trudno wskazać inny preparat, którego skuteczność byłaby tak duża.

Acai Berry – gdzie kupić? Jaka jest cena produktu?

Wydawać by się mogło, że za taki suplement trzeba zapłacić krocie. W końcu, za gwarancję satysfakcji zwykle trzeba było wyłożyć spore pieniądze. Nie w tym przypadku.

Acai Berry można zakupić w sklepach ze zdrową żywnością, czy Internecie (gotowe suplementy). Wśród najczęściej wybieranych preparatów tego typu znajduje się Acai Berry Extreme – suplement zawierający najwyższą dawkę jagody Acai w jednej kapsułce. Jego cena to 139 złotych (zapas na cały miesiąc).

Podsumowując, Acai to suplement, który z całą pewnością warty jest swojej ceny. Jako jeden z nielicznych preparatów daje wymierne korzyści i stanowi doskonały wspomagacz odchudzania.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *