Ujędrnianie biustu – zabiegi

ujędrnianie biustuKobiety marzą o tym by posiadać kształtny i jędrny biust. Chcą móc eksponować biust i podkreślać jego walory urodowe. Panie po prostu chcą czuć się piękne i potrafią zrobić naprawdę wiele dla urody.

Nie zawsze poprawa wyglądu piersi musi oznaczać interwencje chirurgiczną. Wygląd piersi można skutecznie poprawić dzięki zabiegom znacznie mniej inwazyjnym. Poznaj trzy rozwiązania oferowane przez gabinety medycyny estetycznej.

Mezoterapia mikroigłowa

Mezooterapia to zabieg, który stosowany jest w leczeniu wielu defektów skórnych oraz przy odmładzaniu skóry. Mezoterapia mikroigłowa odmładza skórę oraz sprawia, że jest bardziej napięta – likwidując zmarszczki. Dzięki temu piersi wyglądają młodziej i są bardziej jędrne.

Zabieg realizowany jest przy wykorzystaniu niewielkich igieł przez które dostarczany jest specjalnie dostosowany (indywidualnie) preparat.

Ulthera

Bezinwazyjny zabieg Ulthera daje efekt push-up dzięki wykorzystaniu energii ultradźwiękowej. Urządzenie kierunkuje ultradźwięki na skórę piersi, co powoduje poprawę napięcia. Tkanki podskórne ulegają skurczeniu, co w efekcie podnosi piersi ku górze. Skóra jest odmłodzona.

Efektem „ubocznym” tego zabiegu jest optyczne powiększenie piersi.

Cryolift

Cryolift – zabieg, który wykorzystywany jest w celach usunięcia defektów skórnych (zmarszczek, cellulitu, trądziku, rozstępów) z powodzeniem wykorzystywany jest także w celu ujędrnienia skóry i piersi.

Cryolift wykorzystuje technologię krioplastyki i terapii LED. Zabieg ma na celu pobudzenie mikrokrążenia i dotleniania komórek celem lepszej przyswajalności dostarczanych kosmetyków.

Następnie kosmetolog dobiera preparaty odpowiednie do danej skóry: nawilżające, regenerujące, wygładzające. Preparaty wzbogacane są antyoksydantami, witaminami i niezbędnymi minerałami. Dzięki temu skóra zostaje odmłodzona i ujędrniona.

Jak widać – ujędrnić biust można bez konieczności stosowania skalpela. Niestety wadą takich rozwiązań jest cena . Średnio za serię zabiegów trzeba zapłacić od 1000 do 2000 złotych.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *