Sposoby na większe piersi

Niemalże każda kobieta marzy o tym, by stać się posiadaczka dużego, jędrnego biustu. Niektóre z Pań zamieniają marzenia w rzeczywistość i poddają się rozmaitym zabiegom. Dzisiaj pragniemy pokrótce przedstawić trzy z nich cieszące się zdecydowanie największą popularnością.

Implanty piersiowe – operacja chirurgiczna

Interwencje chirurgiczne w celu poprawy urody są coraz częściej i śmielej podejmowane. Wszak, medycyna poszła na tyle do przodu, że tego typu zabiegi są w pełni bezpieczne. Nie inaczej jest w przypadku powiększania biustu, gdzie zabiegi o właśnie takim charakterze cieszą się ogromną popularnością.

Wszczepienie implantów piersiowych to zabieg, który cechuje bardzo wysoka trwałość. Poza tym, piersi mogą zostać powiększone o dowolną ilość rozmiarów. Jedyną wadą tego rozwiązania jest jego nie najniższa cena. Wszak, za implanty piersiowe zapłacimy nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Kwas hialuronowy – zabieg medycyny estetycznej

Aplikacja kwasu hialuronowego to zabieg, który realizowany jest w celu wypełnienia, ujędrniania i wymodelowania różnych części ciała, w tym także biustu. To prosty zabieg, który pozwala powiększyć biust o nawet dwa rozmiary.

Kwas hialuronowy aplikowany jest przy wykorzystaniu specjalnej strzykawki. Kosmetolog wprowadza preparat niewielką igłą, dzięki czemu po zabiegu praktycznie nie ma żadnych śladów. Ze względu na fakt, iż kwas hialuronowy jest naturalnie występującą substancją w organizmie człowieka, to nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Cena zabiegu powiększania biustu kwasem hialuronowym oscyluje w granicach dziesięciu tysięcy złotych.

Lipomodeling

Lipomodeling czyli powiększanie biustu własnym tłuszczem. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala osiągnąć bardzo naturalnie wyglądający efekt. Zabieg dzielimy na dwa etapy: liposukcję (odsysanie tłuszczu) oraz aplikację uzyskanego materiału.

Koszty zabiegu zależne są od poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie. Im jest on większy, tym mniejszy koszt zabiegu. Wynika to z faktu, iż wówczas liposukcja trwa znacznie krócej, a pobieranie tłuszczu realizowane z jednego miejsca.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *